mieszkania

Sprzątanie mieszkań Piaseczno i okolice

Sprzątanie mieszkań wykonujemy z największą starannością o najdrobniejsze szczegóły. Każde zlecenie omawiamy z klientem osobno i skupiamy się na powierzonych nam zadaniach. Sprzątanie mieszkań Piaseczno to przede wszystkim kontrola wykonanej pracy, która gwarantuje nam zadowolenie klientów. Sprzątanie mieszkań czy to się opłaca ? My wiemy że tak ale Ty musisz się sam przekonać że przekazanie sprzątania profesjonalnej firmie sprzątającej to duża oszczędność czasu, nerwów a przede wszystkim pieniędzy. Jesteśmy mobilni, nasza firma sprzątająca oferuje usługi w okolicach Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Baniochy czy Wilanowa.

Sprzątanie mieszkań cennik Piaseczno

Pakiet nr. 1 - mieszkania do 100m2 - 200pln

Pakiet nr. 2 - mieszkania do 150m2 - 250pln

Pakiet nr. 3 - mieszkania do 200m2 - 400pln

Pakiet nr. 4 - duże domy i apartamenty, 2 osoby - 500pln


Sprzątanie Piaseczno firma - to gwarancja Twojego spokoju

Jak bardzo cenisz swój wolny czas? Jest tyle ciekawych zajęć którymi można się zająć kończąc ciężki dzień pracy, że nie musi to być sprzątanie :-)  Zleć nam sprzątanie mieszkania i oddaj się zasłużonemu relaksowi z rodziną. Firma sprzątająca w Piasecznie zadba o to aby twoje mieszkanie lśniło i pachniało czystością. Poniżej prezentujemy zakres usług które świadczymy w ramach pakietów z cennika:

- ścieranie kurzy ze wszystkich dostępnych powierzchni

- odkurzanie podłóg i wykładzin

- mopowanie podłóg

- mycie frontów kuchennych, szaf i szafek w pozostałych pomieszczeniach

- mycie drzwi i futryn

- kompleksowe sprzątanie łazienki z dezynfekcją WC


Osobna wycena obejmuje:

- mycie okien bez smug i drzwi balkonowych

- prasowanie

- sprzątanie wewnątrz szaf i szafek

- odkurzanie ścian

- sprzątanie balkonów, piwnic, oraz garaży

Zawsze przyjeżdżamy z naszym sprzętem (zmywaki, ręczniki papierowe, odkurzacz, mop) Każda wycena zawiera już koszty preparatów czyszczących.

Przyjmujemy zlecenia na regularne wizyty jak i okazjonalne sprzątanie w Piasecznie i okolicach np. na koniec udanej imprezie w Twoim domu :-)

Przyjedziemy również tylko na mycie okien bez smug, które zawiera mycie powierzchni szklanych jak i stolarki PCV wewnątrz i na zewnątrz. Jak umyć okna ? Do tego potrzebny jest profesjonalny sprzęt do mycia okien: tzw. baranek czyli myjka ze specjalnym uchwytem, ściągaczka dzięki której odeszliśmy od tzw. polerowania okien a do tego preparat chemiczny który trwale usunie wszystkie zabrudzenia z powierzchni szklanych.


Sprzątanie po remoncie Piaseczno

To szczególna usługa polegająca na dokładnym i wielokrotnym sprzątaniu tych samych zabrudzonych powierzchni. Brud po-remontowy czy po-budowlany ma to do siebie że lubi wracać, osiadać ponownie. Potrafimy sobie z tym poradzić i przygotować dom czy mieszkanie na wprowadzenie się naszych klientów. Sprzątanie mieszkania Piaseczno to gwarancja Twojego spokoju. Dlaczego? To my kontrolujemy nasz personel sprzątający. Przejmujemy kontrolę nad obiektem.
Cennik sprzątania mieszkań po remoncie

Mieszkania do 150m2 - od 800pln. Jest to usługa bardzo złożona, która wymaga wysłuchania potrzeb klienta, omówienia materiałów do czyszczenia i dobrania odpowiednich rozwiązań. Najpierw odwiedzamy Państwa dom czy mieszkanie a następnie przedstawiamy wycenę.

Sprzątanie po remoncie i mycie okien bez smugBrak dodatkowych opłat za dojazd za sprzątanie mieszkania Warszawa, Piaseczno i okolice.

Posiadamy ubezpieczenie OC.