sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie Warszawa

Usługa polegająca na dokładnym sprzątaniu z precyzyjnym usunięciem zazwyczaj dużego zakurzenia tak aby sprzątane powierzchnie nie zostały uszkodzone. Zlecenie sprzątania po remoncie to zazwyczaj praca dla najbardziej doświadczonych pracowników naszej firmy. Cena takiej usługi nie należy do najniższej. Nakład pracy i środków chemicznych jest dużo większy niż przy standardowym sprzątaniu mieszkania czy domu.

Sprzątanie po remoncie cennik

Kończysz budowę i zastanawiasz się czy zapłacić 2000 - 3000 tys za przygotowanie domu do zamieszkania po ekipach remontowych ?  A czy zastanawiałeś się kiedyś jak duże szkody może wyrządzić osoba podejmująca się sprzątania bez odpowiedniego przeszkolenia ? Spotykamy się ze zdziwieniem kiedy podczas wyceny sprzątania po remoncie zadajemy pytania naszym klientom o rodzaj np. podłogi: panel, deska, płytka czy gres: szkliwiony czy matowy ? A dalej: jakie środki chemiczne mamy wykorzystać do doczyszczenia powierzchni ? Co zaleca producent ? Może zastosujemy się do jego wytycznych ? Tylko podczas rozmowy z klientem jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie środki chemiczne do danej powierzchni. Czy chciałbyś aby umyć Twoją wymarzoną drewnianą, olejowaną deskę podłogową środkiem do gresu ?! My też tego nie chcemy :-)  Tak ! Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej tzw. OC Dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się o ewentualne pomyłki czy uszkodzenia podczas naszej pracy, które przydarzyć się mogą każdemu. Cennik sprzątania mieszkań po remoncie zaczyna się od 800pln.

Ile czasu trwa sprzątanie po remoncie ?

To zależy od powierzchni obiektu. Sprzątanie mieszkań po remoncie to zazwyczaj jeden dzień ale już apartamenty czy większe domy zajmują nam od 2 do 4 dni.