Mycie Ciśnieniowe Kostki Brukowej, Elewacji i Dachów

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Mycie kostki brukowej

Kostka brukowa może się pięknie prezentować i podnosić walory estetyczne budynku. W tym celu jednak trzeba o nią profesjonalnie zadbać! Oferujemy skuteczne czyszczenie kostki brukowej, usługi konserwacji i odnawiania według najnowszych standardów. Nasze usługi wykonujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu – m.in. specjalnie dobranych myjek ciśnieniowych, które zapewniają czyszczenie zarówno frontów kostki, jak i krawędzi. Pozbywamy się mchu, piachu, plam po smarach i olejach oraz innych zanieczyszczeń nawet na bardzo dużych powierzchniach kostki brukowanej. Czyszczenie kostki brukowej zauważalnie odświeży chodnik i podniesie wartość nieruchomości. Zlecenia realizowane są w dogodnych terminach. Zadzwoń i zapytaj o usługę czyszczenia kostki brukowej w niskiej cenie już teraz!

Mycie ciśnieniowe kostki brukowej
Mycie elewacji

Mycie elewacji

Brudna elewacja potrafi zaniżyć wartość nieruchomości i zniechęcić klientów do korzystania z obiektów. Mycie elewacji to usługa, na którą powinni decydować się właściciele różnych nieruchomości. W naszej firmie czyszczenie elewacji odbywa się przy użyciu sprawdzonych środków powierzchniowo czynnych. W zależności od oceny zadania możemy zastosować wyłącznie ekologiczne środki, np. wodę osmotyczną, która gwarantuje także wysoką efektywność czyszczenia elewacji. Cena usług zależy każdorazowo od rodzaju zlecenia. Skuteczność działania wynika z naszego wieloletniego doświadczenia oraz stosowania nowoczesnego sprzętu ciśnieniowego. Czyścimy zarówno płaskie powierzchnie betonowe, jak i budynki ocieplane oraz wykańczane za pomocą popularnych sposobów tynkowania, np. baranek lub kornik, których doczyszczenie może być wymagające dla osoby początkującej. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w oczyszczaniu elewacji betonowych i ceglanych, kamienic, nowych bloków mieszkalnych oraz obiektów komercyjnych. Ponadto realizujemy również mycie okien na wysokości i inne usługi. Prześlij nam szczegóły lub zadzwoń już teraz!

Mycie dachu

Chcesz zlecić mycie dachu? Nasza firma podejmie się każdego wyzwania. Mycie dachu polega na usunięciu wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni. W tym celu wykorzystujemy specjalne myjki ciśnieniowe, które dzięki wysokiemu ciśnieniu pozbywają się większości lekkich zabrudzeń powierzchni dachu. Dobór środków chemicznych uzależniony jest zawsze od stanu elewacji, rodzaju zabrudzeń i typu dachu. Jeśli stan dachu tego wymaga, najczęściej aplikujemy zaufane środki powierzchniowo czynne, które usuwają porosty, mchy, grzyby i zanieczyszczenia. Odpowiadamy za mycie dachów blaszanych, mycie dachów z dachówki ceramicznej oraz czyszczenie powierzchni wyłożonych blachą i papą. Usuwamy zanieczyszczania z dachów płaskich pokrytych nowoczesnymi powłokami membranowymi. Dzięki naszym usługom dach budynku będzie wyglądał jak nowy. Cenę mycia dachu ustalamy indywidualnie. Zachęcamy do współpracy!

Mycie dachu
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Koszt naszej usługi zależy do powierzchni, stopnia zabrudzenie oraz tego czy klient życzy sobie impregnację po wykonaniu usługi. Mycie kostki 13zł/m2 Impregnacja 6-16zł/m2 Zasyp szczelin po myciu ciśnieniowym 4zł/m2

Tak. Nasi pracownicy przyjeżdżają z odpowiednim sprzętem do mycia ciśnieniowego. Potrzebujemy jedynie podłączyć się do wody.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.