Mycie Hal i Konserwacja Posadzek

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Mycie hal i konserwacja posadzek

Regularne czyszczenie posadzki powoduje, że nawet przy intensywnej eksploatacji można zachować ją w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Powierzchnie betonowe i przemysłowe narażone są na zarysowania i zabrudzenia m.in. tłuszczami, smarami, czy olejami. Zaniedbanie powoduje, że posadzka traci walory estetyczne, a z czasem również funkcjonalne.
Czyszczenie i konserwacja posadzek wymaga kilkuetapowej pracy oraz zastosowania specjalistycznych środków, w zależności od natężenia i rodzaju zabrudzeń. Najpierw stosuje się preparaty mające na celu wyczyszczenie np. wosku lub oleju. Po dokładnym zmyciu i wysuszeniu powierzchni nakładane są (ręcznie lub natryskowo) warstwy impregnujące i konserwujące.
W ramach współpracy wykonujemy konserwacje i czyszczenie posadzek, a także kompleksowe mycie hal produkcyjnych i magazynów. Proces sprzątania dopasowywany jest do potrzeb zleceniodawcy i może obejmować np. czyszczenie ścian i sufitów, mycie oświetlenia, okien oraz wentylatorów. Dzięki doświadczeniu w tego typu pracach zapewniamy dokładne i terminowe wykonanie usług.

Mycie hal i konserwacja posadzek
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Od metrów kwadratowych, które mamy umyć oraz zaimpregnować.

Tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt mycie hal i posadzek wykonujemy tylko naszymi, sprawdzonymi środkami chemicznymi.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.