Mycie okien wysokościowe

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Mycie okien na wysokości

Profesjonalnie czyszczenie okien w niskiej cenie? Sprawimy, że wszystkie przeszklenia będą jak nowe – bez używania niepotrzebnej chemii! Usługi mycia okien realizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi. Używamy myjek wysokociśnieniowych z wodą osmotyczną (demineralizowaną), która charakteryzuje się wysoką przewodnością i pożądanym odczynem kwaśnym (ok. 5,5). Ekologicznie i skutecznie pozbywamy się pyłów, piachu, smug i tłustych zanieczyszczeń . Błyskawicznie usuwamy zanieczyszczenia z okiem domowych i szklanych elewacji obiektów o wielu kondygnacjach – biurowców, budynków firmowych, apartamentowców, nieruchomości luksusowych.
Posiadamy też specjalne wysięgniki zdalne, które przyśpieszają prace i eliminują konieczność wykorzystania klasycznych podnośników. Mycie okien na elewacji dostępne jest już w bardzo niskiej cenie.
Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia bieżącej oferty!

Mycie Okien na wysokości
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Od powierzchni i wysokości przeszkleń jakie mamy umyć. Do wysokości 18 metrów nie korzystamy z podnośników koszowych.  

Tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt bez smug mycie przeszkleń wykonujemy tylko naszymi, sprawdzonymi środkami chemicznymi. Metoda wody demineralizowanej nie wymaga jakichkolwiek środków chemicznych.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.