Mycie okien wysokościowe

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Mycie okien na wysokości

Profesjonalnie czyszczenie okien w niskiej cenie? Sprawimy, że wszystkie przeszklenia będą jak nowe – bez używania niepotrzebnej chemii! Usługi mycia okien realizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi myjących do wysokości 18 metrów bez korzystania z podnośników koszowych czy rusztowań. Używamy myjek z wodą demineralizowaną, która pozbawiona jest jakichkolwiek związków chemicznych dzięki czemu bez korzystania ze środków chemicznych zbieramy 99% zanieczyszczeń. Ekologicznie i skutecznie pozbywamy się pyłów, piachu, smug i tłustych zanieczyszczeń. Błyskawicznie usuwamy zanieczyszczenia z okiem domowych i szklanych elewacji obiektów o wielu kondygnacjach – biurowców, budynków firmowych, apartamentowców, nieruchomości luksusowych.
Posiadamy też specjalne wysięgniki zdalne, które przyśpieszają prace i eliminują konieczność wykorzystania klasycznych podnośników.
Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty!

Mycie Okien na wysokości
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Cennik mycia okien jednostronnego już od 4,50zł netto m2. Cena zależy od powierzchni i wysokości przeszkleń jakie mamy umyć. Do wysokości 18 metrów nie korzystamy z podnośników koszowych.  

Tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt bez smug mycie przeszkleń wykonujemy tylko naszymi, sprawdzonymi środkami chemicznymi. Metoda wody demineralizowanej nie wymaga jakichkolwiek środków chemicznych.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.