Pranie Tapicerki, Kanapy i Wykładzin

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Pranie Tapicerki Meblowej

W dywanach i wykładzinach zdobiących mieszkania mogą kryć się szkodliwe dla zdrowia bakterie, roztocza, grzyby oraz kurz. Choć przyjemne w dotyku i miłe dla oka elementy wyposażenia maskują zanieczyszczenia, to konieczne jest ich częste czyszczenie.

Czyszczenie kanapy, wykładziny czy tapicerki powinno być regularne – uwaga, samo odkurzanie nie wystarczy!
Regularne czyszczenie dywanów jest szczególnie ważne w domach, w których mieszkają dzieci, ale szkodliwe drobnoustroje mogą być niebezpieczne również dla dorosłych. Nieprane tkaniny mogą przyczynić się do wystąpienia alergii, infekcji, a nawet choroby skóry lub błon śluzowych. Czystość jest ważna nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych.
Nasza firma sprzątająca wykonuje czyszczenie tapicerki oraz pranie i czyszczenie tapicerki i dywanów. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych, przemysłowych urządzeń piorących jesteśmy w stanie przywrócić świeżość nawet bardzo zabrudzonym, poplamionym materiałom.
Jeżeli chcesz, aby w Twoim mieszkaniu panował ład i porządek oraz zależy Ci na zapewnieniu bezpieczeństwa najbliższym, zapraszamy do współpracy.

Pranie Tapicerki Meblowej
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Od ilości mebli lub metrów kwadratowych wykładzin jakie mamy uprać.

Tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt, pranie wykonujemy tylko naszymi, sprawdzonymi środkami chemicznymi.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.