Sprzątanie Mieszkań i Domów

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Sprzątanie mieszkań, apartamentów i domów

Perfekcyjna czystość pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie domowników. Sprzątanie mieszkania jest ważne, ale czasochłonne. Rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią porządek, jednak ze względu na liczne obowiązki zawodowe lub rodzinne nie mogą poświęcić mu należytej uwagi, jest skorzystanie z usług firmy sprzątającej.

Efektywne sprzątanie domów i mieszkań wymaga zaangażowania i doświadczenia. Nasz zespół to wyłącznie osoby, dla których czystość oraz dyskrecja są priorytetowe. Dokładność i dbałość o detale w połączeniu z energią i zapałem do pracy gwarantują ponadprzeciętne efekty. Jeżeli chcesz, aby Twoja łazienka lśniła, kuchnia była higienicznie czysta, a każdy, nawet trudnodostępny zakamarek domu uporządkowany – skontaktuj się z nami!

Sprzątanie mieszkań i domów odbywa się przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych, bezpiecznych detergentów. Zlecone prace wykonujemy z najwyższą starannością, bez zakłócania domowego ładu, ponieważ naszym celem jest nie tylko perfekcyjnie czysta przestrzeń, ale także zapewnienie komfortu jej mieszkańcom.

Sprzątanie mieszkań i domów
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Sprzątanie mieszkania lub domu to koszt 350zł do 6h pracy lub 450zł do 8h.

Tak ale nie jest to warunkiem współpracy. Takie szczegóły ustalamy przeważnie na pierwszym spotkaniu. Często jednak klienci wybierają nasze profesjonalne środki czystości ze względu na ich sprawdzoną jakość.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.