Sprzątanie Po Remoncie

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa, Miasteczko Wilanów

Sprzątanie po remoncie

Czyszczenie mieszkań, domów i obiektów komercyjnych po kapitalnym remoncie wymaga doświadczenia i zastosowania odpowiednich narzędzi. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się sprzątaniem po remoncie w niskiej cenie, koniecznie skontaktuj się z nami!
Sprzątanie po budowie to usługa, dzięki której można zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż dokładne doczyszczenie każdej powierzchni wymaga doświadczenia i zastosowania odpowiednich metod. Zapewniamy szybkie usuwanie wszelkiego rodzaju odpadów, wywóz gruzu, mycie podłóg i okien.
Przywracamy do stanu nowości tapicerki, dywany i inne powierzchnie materiałowe przy użyciu bezpiecznych, ekologicznych środków aktywnych.
Jeśli tylko planujesz remont lub pokrewne czynności, skontaktuj się z nami od razu, aby umówić dogodny termin!

Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie ? To proste – musimy zobaczyć Twój obiekt, porozmawiać z Tobą, dobrać odpowiednią ilość osób aby sprzątanie przebiegło sprawnie no i oczywiście odpowiednie środki chemiczne.

Sprzątanie po remoncie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Wstępna cena to 15zł za metr kwadratowy. Jest to wartość orientacyjna. Ostateczny koszt usługi przedstawiamy po krótkiej wizycie.

Tak, sprzątanie po remoncie czy budowie wymaga dużej wiedzy i zastosowania odpowiednich środków chemicznych dla uzyskania odpowiedniego efektu.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.