sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie 

Usługa polegająca na dokładnym sprzątaniu z precyzyjnym usunięciem zazwyczaj dużego zakurzenia tak aby sprzątane powierzchnie nie zostały uszkodzone. Zlecenie sprzątania po remoncie to zazwyczaj praca dla najbardziej doświadczonych pracowników naszej firmy. Cena takiej usługi nie należy do najniższej. Nakład pracy i środków chemicznych jest dużo większy niż przy standardowym sprzątaniu mieszkania czy domu.

Sprzątanie po remoncie cennik

Zastanawiałeś się kiedyś jak duże szkody może wyrządzić osoba podejmująca się sprzątania bez odpowiedniego przeszkolenia ? Spotykamy się ze zdziwieniem kiedy podczas wyceny sprzątania po remoncie zadajemy pytania naszym klientom z jakiego materiału została wyprodukowana jego podłoga ? Jakie środki chemiczne do czyszczenia i pielęgnacji zaleca producent ? Tylko podczas rozmowy z klientem jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie środki chemiczne do danej powierzchni. Czy chciałbyś aby umyć Twoją wymarzoną drewnianą, olejowaną deskę podłogową środkiem do gresu ?! My też tego nie chcemy :-)  Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej tzw. OC. Dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się o ewentualne pomyłki czy uszkodzenia podczas naszej pracy, które przydarzyć się mogą każdemu.

Cennik sprzątania mieszkań po remoncie zaczyna się od 800pln. Dokładną ofertę zawsze przedstawiamy po krótkiej wizycie. 

Ile czasu trwa sprzątanie po remoncie ?

To zależy od powierzchni obiektu. Sprzątanie mieszkań po remoncie to zazwyczaj jeden dzień ale już apartamenty czy większe domy zajmują nam od 2 do 4 dni.