Zaopatrywanie Firm w Środki Czystości

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Zaopatrywanie firm w środki czystości

Zapewnienie nienagannego porządku możliwe jest tylko, jeżeli podczas sprzątania stosowane są dobrej jakości, odpowiednie środki czystości. Muszą być na tyle silne, aby uporać się nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami, jednocześnie pozostając bezpieczne dla powierzchni.
Profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających różnią się od chemii gospodarczej (stosowanej na co dzień w domach) większą skutecznością i wydajnością. Preparaty dopasowywane są do bardzo konkretnych powierzchni lub typów zabrudzeń, dzięki czemu działają lepiej i bezpieczniej. W rzeczywistości nie ma skutecznych uniwersalnych środków, dlatego dystrybuowana przez nas chemia dla firm dostępna jest w różnych, specyficznych wariantach.
Zaopatrujemy firmy w profesjonalne środki czystości w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zamówienia realizujemy szybko, a w razie potrzeby służymy fachową poradą. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów czyszczących, pielęgnujących i konserwujących, dostępnych w różnych pojemnościach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów firmowych.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Wybór środków czystości, ręczników papierowych i papierów WC ustalamy na spotkaniu z klientem po zapoznaniu się z jego potrzebami.

Tak, posiadamy ofertę środków czystości, papierów WC i kuchennych.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.