Usługi Ogrodnicze

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Warszawa

Serwis ogrodów

Piękny, zadbany ogród wymaga profesjonalnej opieki. Przystrzyżone trawniki, wypielęgnowane rośliny oraz utrzymane w czystości elementy infrastruktury podkreślają walory przestrzeni, ale jednocześnie wymagają dużych nakładów czasu i zaangażowania.
Z myślą o osobach, które nie mogą samodzielnie zaopiekować się roślinnością, oferujemy fachową pomoc w ogrodzie. Świadczymy usługi ogrodnicze przez cały rok, wykonujemy prace sezonowe takie jak koszenie trawy, odśnieżanie, czy grabienie liści.
Dbamy o utrzymanie porządku, a także pielęgnujemy roślinność m.in. poprzez pielenie, usuwanie przekwitłych kwiatów, podlewanie, nawożenie oraz niezbędne przycinanie drzew i krzewów. Pomoc w ogrodzie wymaga cierpliwości, umiejętności postępowania z różnymi gatunkami oraz doświadczenia.
Usługi ogrodnicze w naszej firmie wykonywane są przez osoby, które nie tylko potrafią opiekować się działką, ale także czerpią przyjemność z kontaktu z naturą.
Pełne zaangażowanie w powierzone zadania, niezbędna wiedza oraz korzystanie z profesjonalnego sprzętu zapewniają ponadprzeciętne efekty.

Usługi ogrodnicze
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Drogi kliencie jeśli potrzebujesz więcej szczegółów odnośnie tej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Koszt tej usługi zależy od prac jakie mamy wykonać. W naszej ofercie jest regularny serwis ogrodu, nasadzenia roślin, jesienne sprzątanie czy zimowe odśnieżanie.

Tak, nasz pracownik jest wyposażony w każdy sprzęt czy maszynę potrzebną do prac ogrodniczych.

Tak, nasza firma sprzątająca zabezpiecza ewentualne szkody do kwoty 50 000 zł ale kwota ta, jest regularnie powiększana aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.